Miks orgaaniline koeratoit väikest tõugu koertele

Miks orgaaniline lemmikloomatoit?

Miks orgaaniline lemmikloomatoit?

Orgaaniline toit on tervislik Sinu lemmikule ja ühtlasi ka tervele keskkonnale. Alljärgnevalt räägime orgaanilisest lemmikloomatoidust ja mis on selle kasulikud omadused.

Mis on orgaaniline lemmikloomatoit?

Orgaanilised tooted on märgistatud kvaliteedimärgiga. Toodet saab kutsuda orgaaniliseks ainult juhul kui tootmisprotsess vastab juriidilistele ettekirjutustele. Näiteks ei tohi orgaaniline toode ega tootmisprotsess sisaldada kunstlike väetisi, kunstlike pestitsiide, sünteetilisi säilitus-, maitse-, värv- ja lõhnaineid. Tooted peavad vastama paljudele nõuetele ja Euroopa Liit jälgib nende reeglite täitmist väga rangelt. Yarrh koera- ja kassitoidud vastavad täielikult nendele nõuetele. Kui toode sisaldab mitut erinevat koostisosa siis on kõik kasvatatud ja aretatud orgaaniliselt. Taimed ja teraviljad on kasvatatud ilma kunstlike väetisteta ja loomad söövad orgaanilist toitu.

Lemmikloomatoidu kvaliteedimärgid: mida need tähendavad?

Allergiate arv suureneb

Koerte ja kasside allergilisus on aastate jooksul kasvanud. Sellele ei ole konkreetset ja selget põhjust kuid arvatakse, et süüdi on aja jooksul muutunud toit ja keskkond. Tavaline lemmikloomatoit, mis ei ole toodetud orgaaniliselt sisaldab taimekaitsevahendite, pestitsiidide, antibiootikumide ja hormoonide jääke. Lisaks sellele kasutatakse tavalises tootmisprotsessis palju keemilisi maitsetugevdajaid, värvaineid ja lõhnaineid. See on ka tõenäoline põhjus, miks allergiliste koerte ja kasside hulk järjest kasvab.

Olid ajad kui kogu tarbitav toit oli orgaaniline ning parem oli ka loomade tervis. Moodsad ajad tagavad kasumlikuma ja efektiivsema toote kuid ei mõju looma tervisele alati hästi. Organism on harjunud varasema toiduga kuid uued ja kunstlikud ained tekitavad kohanemisprobleeme. Orgaanilised toidud ei sisalda ülaltoodud kunstlike komponente, mis tähendab, et Sinu lemmikloom saab puhast ja tervislikku toitu.

koeratoit väikesele koerale

Parem elu

Orgaaniline lemmikloomatoit ei ole parem ainult sinu lemmikule vaid ka kõikide loomade üldisele heaolule. Yarrah kasutab toodetes lihaks orgaanilisi loomi, kes on saanud elada õnnelikuma, pikema ja parema elu. Kassi- ja koeratoidud on selle tunnustuseks saanud Beter Leven kvaliteedimärgi maksimaalse kolme tärniga. Beter Leven märk tähendab, et farmid, kust tooraine pärineb kohtlevad loomi austusega ja annavad neile piisavalt ruumi ja vabadust, et elu nautida. Ka Yarrah lemmikloomatoitudes kasutatav kala on saanud MSC kvaliteedimärgi, mis tähendab, et kala on püütud jätkusuutlikult – viisil, mis säilitab kalade elukeskkonna ja liigirohkuse.

Yarrah - sest meil ei ole planeeti B

Loe lähemalt Yarrah koeratoidust ja kassitoidust meie lehelt www.loodusloom.ee

Pane käpp orgaanilisele!

pane käpp orgaanilisele

Loe Euroopa Liidu mahepõllumajanduse kohta!

Allikas: yarrah.com 

Shopping Cart