KASSITOIT

kassitoit

YARRAH orgaaniline kassitoit on sobilik igas vanuses kassidele. Valikus on ka orgaanilised teraviljavabad kuivtoidud, konservid, maiused ja kassiliiv. YARRAH alustas orgaaniliste kassitoitude tootmisega 1992. aastal ning on teadaolevalt esimene selline ettevõte maailmas. Pikk kogemus on aidanud luua parima toidu mitmel eri tasemel:

  • parim kassidele – puhas koostis = hea tervis
  • parim loomadele – farmides peetavad loomad elavad pikema ja parema elu
  • parim keskkonnale – taime- ja loomakasvatuses ei kasutata kemikaale ja kunstlike aineid, YARRAH kassitoit on pakendatud keskkonnasõbralikult ja säästvalt

Miks peaksin oma kassi mahetoidule üle viima? 

Viimastel aastatel on kasside ja koerte allergiate arv suurenenud. Võimalik, et seda põhjustavad tavalises kassitoidus sisalduvad herbitsiidide, pestitsiidide ning antibiootikumide ja hormoonide jäägid. Pealegi võib keemiliste värvainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusainete (ulatuslik) kasutamine kassitoidus olla sellega seotud. Mahepõllumajanduses ei kasutata keemilisi pestitsiide. Seetõttu ei sisalda orgaanilised tooted nende jääke ning ei kasutata keemilisi värvaineid, aroome ega muid kunstlikke lisaaineid. Tooted on puhtad ja looduslikud. Pealegi on orgaaniline toit loomade heaolu jaoks parem. Meie kasutatav liha pärineb loomadelt, kellel on olnud hea elu. Nad on sama tervislikud ja orgaaniliselt söödetud kui teie enda kass või koer. Teisisõnu, see on Teie loomale parem ja kõigile loomadele parem!

PANE KÄPP ORGAANILISELE! Vali YARRAH kassitoit!

kassitoit
orgaaniline koeratoit ja kassitoit Loe Euroopa Liidu mahepõllumajanduse kohta!
RSS
Follow by Email
Instagram