Võta meiega ühendust

   +372 5289280

  info@loodusloom.ee

  Teemandi 3-34, Tartu
  50415, Eesti

  Korduvalt Küsitud Küsimused!

  EU orgaaniline

  Orgaanilise põllumajanduse puhul ei kasutata kunstlike väetisi ega pestitsiide, samuti ei sisalda orgaaniline toode nende jääke ega ka kunstlike lõhnaaineid, värvaineid või muid kunstlike lisandeid. Liha, mida kasutame oma toodetes pärineb loomadelt, kes on elanud head elu – neid on toidetud täpselt samamoodi ainult tervisliku orgaanilise toiduga. Ühesõnaga on see parem nii Sinu lemmikloomale kui ka kõikidele teistele loomadele.

  Lemmikloomatoidu valimisel tuleb lähtuda looma vanusest, tervislikust seisundist ning igapäevasest elukeskkonnast. 

  VEGA sari on mõeldud koertele, kes on tundlikud loomavalgu suhtes. Samuti on VEGA valik sobilik koertele, kes saavad igapäevaselt palju liha ning toidukorra tasakaalustamiseks vajab just rohkem taimset toitu.

  Maks, süda, magu ja neerud kasutatakse ära meie toitudes. Toiduks ei kasutata sulgi ega verd. Miks kasutatakse loomseid kõrvalsaaduseid? Keskkonna ja toitaineväärtuse mõistes oleks patt ära visata kasulik tooraine. Süda, neerud, ja maks sisaldavad palju vajalikke mineraale ja vitamiine. Magu sisaldab palju proteiini ja väga vähe rasva. Lisades neid koostisosi oma toitudele võitleme toidu raiskamise vastu ning saame lisaks vitamiinide, mineraalide ja proteiini allikad.

  Vitamiin D3 leidub loomatoidus põhiliselt rasvases kalas. See soodustab kaltsiumi omastamist toidust. Vitamiin D3 aktiveerib neerude tööd ning tagab loomale tugeva immuunsüsteemi. Samuti aitab vitamiin D3 kaasa, et Teie lemmikul areneksid ja säiliksid tugevad luud. 

  Tauriin on naturaalne hape, mida leidub näiteks lihaskudedes. Kassid ei suuda ise toota omale tauriini ning selle saamiseks peab tauriini leiduma toidus. On väga oluline, et Teie kass saaks piisava koguse tauriini, sest defitsiit võib põhjustada looma pimedaks jäämise või põhjustada südameprobleeme. Looma tervise heaks sisaldavad kõik YARRAH kassitoidud piisavas koguses tauriini. 

  Shopping Cart