Meist – Miks LoodusLoom?

loodusloom lemmikloomapood

“Puhas, orgaaniline, taaskasutatud.”

“Inimese mugavus kuid looduse hoidmine.”

“Parimad tooted looma ja looduse seisukohast.”

“Inimene ja loom peavad säilitama looduse ja elu nautima.”

“Loodus peab säilima. Loom on selle oluline osa. Loodus ilma loomata ei ole täiuslik.”

alaska malamuut

Kõik sai alguse siiski meie enda loomadest – kolmest Alaska Malamuudist. Koerad, kes on suure isuga kuid vajavad kindlasti kvaliteetset toitu. Varasemad toidud ja toiduvahetused ei mõjunud koertele hästi kuna esines nahaprobleeme, mis muutusid arsti juures käimiste ja ravimite tõttu kulukaks. Koerad ei tundnud ennast hästi ning see pani meid tegutsema ning otsima paremat lahendust. Ütlus, “Sa oled see mida sööd” on kindlasti paljuski õige, sest toiduga saab oma tervist mõjutada. Eelkõige aiatavad ravida looduslikud taimed ja toitained.

Oma kogemusest orgaaniliste toitude ja toidulisanditega inimestele olime väga õnnelikud kui leidsime ka orgaanilise koera- ja kassitoidu, mis sisaldab lisaks orgaanilisele lihale ka palju väärtuslikke taimi (aloe vera, spirulina, mereadru, nõges, petersell, tüümian). Valik oli kindel, et meie loomad peavad saama parimat toitu – miks mitte orgaaniline, kui hinna poolest on teiste kvaliteetsete toitudega võrdne. Koerad ja meie kaks kassi on hetkel õnnelikumad kui kunagi varem ning mis kõige tähtsam – TERVED!

Milleks meile või meie lemmikloomale orgaaniline toit?

On palju väga odavaid toiduaineid kuid need ei ole tingimata hea kvaliteediga. Jah, need ei tee meid esimese tarbimisega haigeks, kuid pikas plaanis on mõjud suured. Iga kord kui organism tarbib toitu, mis sisaldab mürkaineid, kemikaale või on riknenud, kogume endasse ebavajalikku ja organism kannatab. Mida rohkem kahjulikke aineid kuhjub, seda kehvem on enesetunne ja raskemad on haigusjuhtumid. Kui tekib haigus siis ei mõelda esimese asjana toitumise peale kuid tegelikult peaksime seda tegema. Et ennetada haigusi ja hoida oma organismi tugevana peame tõsiselt jälgima mida sööme. Igapäevane kvaliteetse ja puhta toidu söömine võib praegusega võrreldes muuta enesetunnet 100% paremaks.

orgaaniline

Looduslik valik

Kui meie inimesed eelistame aina enam mahetoitu , keemiavaba kosmeetikat ning puhastusaineid, siis miks mitte ka pakkuda seda oma lemmikloomadele? On öeldud, et inimesed, loomad ja loodus olgu kooskõlas ja harmoonias – siis on ka meie planeet Maa tasakaalus ja jätkusuutlik. Meie jaoks pole „orgaaniline“ trend vaid ikka elustiil, kus soovime toetada kõike seda mis ei kurnaks planeeti ning mõeldakse rohkem inimeste ja loomade tervisele ning ümbritseva keskkonna heaolule. Mahetoit on ka täisväärtulslikum vitamiinide ja mineraalainete poolest ning pakub ehedamat maitset ja lõhna.

Edaspidi on plaan täiendada tootevalikut erinevatele lemmikloomadele mõeldud orgaaniliste toitude, mäguasjade ja hooldusvahenditega ning seda ikka parimatelt orgaanilisega tegelevatelt ettevõtjatelt. Tarbides mahetoitu ja majandades keskkonnasõralikult, tõstame nii enda kui loomade elukvaliteeti.

Hoiame lemmikuid üheskoos!

Missioon

Suurendada lemmikloomade heaolu ja parandada tervist,  toetades seeläbi looduse hoidmist ja säilitamist orgaanilise jalajäljega.

Visioon

Planeet maa reeglid kehtivad kõigile ning me ei näe põhjust nendest reeglitest mööda vaadata. Nimelt soovime hoida loodust, et loodus hoiaks meid. Me seisame vastu üldisele trendile, et teha paremini. Meie eesmärk on muuta looduse hoidmine esmatähtaks – puhas toit ja puhas keskkond on meile kõige õigem lahendus, et hiljem ei peaks tagajärgi likvideerima. Säilib mugavus ja suureneb heaolu. Puhtama toidu ja puhtama keskkonna eest – lihtsalt.

alaska malamuut rabas

Loe rohkem YARRAH orgaanilise toidu koostisosade kohta: https://loodusloom.ee/kkk/ või vaata meie Facebooki lehelt!

RSS
Follow by Email
Instagram